Medikal Danışman:0216 545 24 00 - 0216 545 24 01  Dil / Language: 
HAKKIMIZDA < Geri Dön

Firmamız, Parapleji, Serebral Palsi, Sipina Bifida ve Evde Bakım (Home Care) ürünleri konusunda dünya çapında üne sahip belli başlı firmaların Türkiye genel distribütörlüğünü üstlenmiştir ve ayrıca bazı ürünleri Türkiyede kendimiz üretmekte olup bazılarınıda OEM olarak firmamız kalite ve güvencesi sistemi ile yurt dışında kendi markamız ile ürettirmekteyiz ve bu sayede ihracatımız da günden güne artmaktadır. Türkiye içerisinde  İstanbul Merkez olmak üzere Ankara da firmamızın aktif çalışan elemanları bulunmakta ve ayrıca ülkemiz genelinde birçok ilimizde bayi sistemi ile satış, tanıtım ve teknik servis hizmetlerini yürütmektedir.

Bu sayede siz hasta ve hasta yakınlarımıza dünyada tibbi alandaki yeni teknoloji ürünlerini en kisa zamanda ve en ekonomik şartlarla ve en önce sizlere sunmaktadır ve sunmaya devam edecektir.

Firmamiz tecrübeli kadrosu ile satış sonrası teknik servis hizmetinide üstlenir ve bu sayede siz hasta yakınları ve hastalarımz olarak sevdiklerinizin yanında daha çok vakit geçirebilirsiniz.

Sonuç olarak bizim ana ilkemiz "hasta ve hasta yakınlarının mutluluğudur".

Sıkıntı çektiginiz her konuda soru ve sorunlarınız için her an bizimle iletisime geçebilirsiniz.

Copyright 2017 Sinaps data1